POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO) informujemy, iż:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Moye Looki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bergamotki 4 lok. U2
2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu rezerwacji terminów oraz obsługi klienta i kontaktowania się z nim w celu obsługi rezerwacji.
3. Państwa dane osobowe będą przechowywane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez czas wynikający z obowiązujących przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń.
4. Posiada Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do dostępu danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
5. Przysługuje Państwu prawo skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.
6. Podanie przez Panią/pana danych osobowych jest wymogiem umowy świadczenia usług fryzjerskich, kosmetycznych w firmie Moye Looki.