POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Przemek

FRYZJER

Mistrz fryzjerstwa. Stawia na naturalny i zdrowy wygląd włosów. Entuzjasta koloryzacji. Jest kontaktową, uśmiechniętą osobą. Jego indywidualne podejście spełni oczekiwania każdej klientki. Kreatywny i nie bojący się podjąć wyzwania. Zadowolenie i satysfakcję klienta stawia na pierwszym miejscu.

Justyna

FRYZJER

Fryzjer z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze wesoła i uśmiechnięta, nie lubi nudy, uwielbia pracę z ludźmi. Inspiracji szuka wszędzie, nie boi się łamać stereotypów i ogólnie przyjętych zasad. Nieustannie szlifuje swoją wiedzę i umiejętności.

Krysia

FRYZJER

Stylistka fryzur z zamiłowania, pasji i zawodu. Uśmiechnięta, wygadana, pozytywnie nastawiona do świata. Uwielbia koloryzacje, jej konikiem są blondy. Ma wyczucie stylu, interesuje się trendami fryzjerstwa i mody. Wolny czas lubi spędzać z rodziną, przyjaciółmi na odkrywaniu nowych miejsc.

Aleksandra

STYLIZACJA PAZNOCKI, MAKE-UP

Kosmetolog, makijażystka i stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Wydobywa kobiece piękno podkreślając atuty urody. Jej znakiem rozpoznawczym jest dokładność i dbałość o każdy szczegół. Regularnie uczestniczy w szkoleniach podnosząc kwalifikacje.

Sandra

STYLIZACJA PAZNOKCI